SATIŞ NOKTALARI             

Cildin tolerans mekanizmalarını destekleyerek cilt tahrişlerini yatıştırmaya adanmış ürünler. 

Cildiniz için özel çözümler, nemlendirici, yatıştırırcı ve yenilenmesi için. Kolloidal gümüş ile zenginleştirilmiş siva derm ürünlerimizle, cildinizin görünümünü iyileştirir ve korursunuz. Aynı zamanda nazik ve yoğun bir bakım ile cildinizi ödüllendirmiş olursunuz. Cildin kendini koruyucu bariyerini onarmaya yardımcı olur, güçlendirilir ve yenilenmiş cildi destekler. Özel bir cilt bakımı deneyimi için! KOLLOİDAL GÜMÜŞ
Yüksek oranda pozitif yüklü gümüş partikülleri içeren yüksek kaliteli kolloidal gümüş suyu! %99.99 saf medikal gümüşten elde edilen kolloidal gümüş çözeltileri hiçbir katkı maddesi içermez! 2010'dan beri siva derm'in gümüş suyu, Türkiye'deki laboratuvarımızda en yüksek kalitede yapılmaktadır. Laboratuvarımız sorumlu bakanlık ile yakın temas halinde ve DIN sertifikalıdır. Ortaya çıkan sonuç, tecrübemiz sayesinde farklı konsantrasyonlarda yüksek saflıkta kolloidal gümüş  üretmemizi sağlaniyor.


KOLLOIDAL ALTIN
Kolloidal altın suyu alırken en yüksek kaliteye değer veriyor musunuz? Cevap evetse yılların tecrübesine güvenebilirsiniz . Kolloidal altın, sipariş üzerine saf su ile ve saf altınla (en az% 99.99) hazırlanır, Kendi laboratuvarımızda düzenli olarak sorumlu Bakanlık tarafından test edilmiş ve üretilmiştir.


Sağlık için okunması gereken bir kitap!

Eşinin sedef hastalığına yakalanması sebebiyle Kemal Tuna "Alternatif tıp" diye nitelendirilen çalışmalara ağırlık vermiş, ve araştırmaları sonucunda Gümüş suyunun faydalarını keşfetmiştir.

İçinde bulunan uygulama ipuçları, tedavi yöntemleri, labaratuvar bilgileri herkezin anlayacağı bir dilde yazılmıştır. Kemal Tuna aldığı çeşitli eğitimleri pratiğe dökerek herkesi bilgilendirmek niyetiyle hangi durumda neyi nasıl kullanacağınızı bu kitapta anlatıyor.


                                   PYRAMED CENTER SÖZLÜK I İLETİŞİM I SİTE NOTLARI I YASAL BİLGİLER