SATIŞ NOKTALARI             


                                                                                                        


YÜZ KREMİ

GÜÇLÜ BİR NEM KAYNAĞI
Cildinizin uzun süreli nemlendirilmesine yardımcı olur. İnce ve taze dokusu cildi sonsuz rahatlığına kavuşturur ve yumuşaklık verir. Cildin gerginliğini gideren ürün, yağlı emülsiyon, nemlendirici ajanları ile el ve yüz bölgesini nemlendirir, canlandırır. Zararlı kimyasallar içermeyen ürün sayesinde cildin maksimum bakım kazanmasına imkan tanır.

KURU VE NEMSİZ CİLTLER
Besleyici ve nemlendirici gündüz bakımı
Olumsuz çevresel etkilere karşı korur

UYGULAMA:
El ve yüz kremi her yaş için uygundur. Cildi iyice temizledikten sonra sabahları uygulanır.

UYARI:
Sadece dış kullanım için uygundur. Göz ile teması halinde durulama yapılması gerekmektedir. Çocuklardan uzak tutunuz.GÖZ ÇEVRESİ KREMİ

IŞILTILI GÖZLER İÇİN 
Yaşla birlikte cilt elastikiyetini ve esnekliğini kaybeder ve nem tutma yeteneği azalır. Özellikle etkilenen bölge göz çevresidir, çünkü yüz cildinin geri kalanından yaklaşık üç kat daha incedir. SİVA DERM göz kremi, göz çevresine maksimum düzeyde bakım sağlar. Göz çevresinin pürüzsüz, ışıltılı ve parlak olmasına imkan tanır. Bileşimindeki aktifler ile yumuşaklık ve nem kazandırır. 

TÜM CİLTLER 
Göz çevresine yoğun nemlendirme ve yaşlanma karşıtı bakım sağlar

KULLANIM: 
Sabah ve akşam temizlenmiş göz çevresine uygulanır. Ürünü nazik ve hafif bir hareketlerle masaj yapın. Aynı zamanda göz alti maske olarak kullanılabilir, özellikle gece boyunca biraz daha kalın bir şekilde uygulamanızı öneririz. 

NOT: 
Sadece dış kullanım için uygundur. Göz ile teması halinde durulama yapılması gerekmektedir. Çocuklardan uzak tutunuz.
LEKE BAKIM KREMİ

PİGMENTASYON LEKELERİ VE YAŞLILIK LEKELERİ İÇİN
Ciltte oluşan güneş lekeleri, sivilce izleri, hamilelik ve yaşlılık lekeleri, için üretilen yoğun bir nemlendirici. SİVA DERM LEKE BAKIM KREMİ içeriğindeki kollidial gümüş, nigella yağı, üzüm özleri ve muhteşem formülü cilt tonunu eşitleme ve cildi korumayı destekler. Bu sayede ciltte yeni lekeleri oluşumunu önlemeye yardımcı olurken, diğer taraftan cilt tonunu eşitlemeye, cildi pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasına destek olur. Birkaç hafta kullanımdan sonra cilt belirginleşir. Beyazlatma etkisi düzenli kullanımla görünür.

TÜM CİLTLER
Güneş, yaşlılık, hamilelik, sivilce lekeleri önleyici ve giderici
Cildin beslenmesinde önemli görevler üstlenir
Ciltte soyulma yapmaz
Yaz kış kullanıma uygundur

KULLANIM:
Cildin derinlemesine temizlenmesinden sonra akşam uygulanır. Cildinize ince bir tabaka halinde sürünüz. Etkili bir takviye olarak, SİVA DREM nemlendirici solüsyon temel olarak kullanabilirsiniz.

NOT:
Kullanım sırasında cilt yoğun UV ışınlarına (güneş, solaryum) maruz bırakılmamalıdır. Bu kaçınılmazsa, mümkün olan en yüksek güneş koruma faktörüne sahip bir güneş kremi kullanın. Leke Kremi içeriğinde insan sağlığına zarar verecek kimyasal maddeler bulunmaz. Sadece dış kullanım için uygundur. Çocuklar uzak tutunuz.
SOS CİLT KREMİ

CİLT KUSURLARINA KARŞI
Hepimizin bildiği gibi, sağlıkla ışıldayan bir cilde sahip olmak için rutin ve özenli bir bakım yapmamız şart. SOS cilt kremimiz, hem rahatlatıcı hem de besleyici özelliklere sahiptir. Bu etki ayrıca deride aşırı bakteriyel büyümeyi önleyen kolloidal gümüş tarafından desteklenir. Sürdüğünüz anda cildiniz çok yumuşak ve nemlenmiş olur, ve daha da sağlıklı bir görünüme kavuşur. Pürüzsüzleştirici etki: Brassica Napus Seed Oil ile yaşlanma karşıtı etkinin yanısıra inatçı kusurları azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki kolloidal gümüş suyu sayesinde yatıştırıcı ve tahriş giderici özelliğe sahiptir.

HASSAS CİLTLER
Cilt üzerinde oluşan bakterileri önler
Cilt pürüzlerini gidermeye yardımcı olur.

KULLANIM:
Kremi uygulamadan önce cildinizi temizlemelisiniz. Etkili bir takviye olarak, SİVA DREM nemlendirici solüsyon temel olarak kullanabilirsiniz. Kremi ince tabakalar halinde çok fazla yaymadan ve sadece problemli bölgelere uygulayın. Göz çevresine, hassas cilde ve açık yaralara  sürülmemelidir.

NOT:
Göz ve ağız bölgesine temas etmemelidir, temas halinde bölgeyi bol su ile yıkamalısınız. Sadece dış kullanım için uygundur. Çocuklardan uzak tutunuz.İNTİM BAKIM SOLÜSYON

BAZEN AZ DAHA FAZLADIR
Özellikle bu hassas bölgedeki asidik deri koruma katmanı, agresif sabunlarla bozulmamalıdır - nitekim intim solüsyon bizi istenmeyen mantar enfeksiyonlarına karşı güvenle korur. Siva derm intim yıkama solüsyonu, istenmeyen enfeksiyonları, kaşıntı ve hoş olmayan kokular önlemeye yardımcı olur. Laktik asit bakterilerinin bileşimi kadından kadına değişir. Bu da, neden bazıları enfeksiyonlara karşı diğerlerinden daha duyarlı olmasının sebebidir. Lâkin kadının yaşı, antibiyotikler, hormon preparatları, aşırı şekerli yiyecekler ve diyabet gibi hastaliklar vajinal florası kötü bir yönde etkiler.

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN İDEAL
Intim bölgesinin pH’sına göre üretilmiştir. İntim bölgesinin doğal pH’sını korumaktadır ve İnkontinans için de uygundur.

NOT:
İntim bölgesinin günlük bakımı icin. Gerekirse,  günde birkaç kere uygulanmalıdır. Sadece dış kullanım için uygundur.
NEMLENDİRİCİ SOLÜSYON

YATIŞTIRICI VE YUMUŞATICI ÖZELLİKLERİ
Bir ferahlık hissinin sizi sardığını ve rahatlattığını hissedersiniz. SİVA DERM‘in nemlendirici solüsyonu tüm şefkati ve saflığı size uzun süreli koruma sağlar. Cerrahi bir müdahale sonrasında, yüzde kızarıklık durumunda, cilt tahrişi durumunda, güneş çarpması sonrasında, bebeklerde oluşan kızarıklıklarda, Makyaj temizliği sonrasında, traş sonrasında, epilasyon sonrasında veya seyahat sırasında rahatlamak için. İçerisindeki nano gümüş partikülleri sayesinde dış farktörlerden fazlasıyla etkilenen cildimizi korumaya yardımcı olur.

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN İDEAL
Bebekler, çocuklar ve yetişkinler
Vücut ve yüz 

UYGULAMA:
Püskürtün ve bırakın. Çocuğunuzu silmek için uygundur. Komple bakım sağlayarak cilde canlılık kazandırır.

NOT:
Yasalar dolayısıyla bu ürünü sadece dış kullanım için öneriyoruz. 


                                                                                                                       


KOLLOİDAL GÜMÜŞ

GÜMÜŞÜN EN SAF VE DEĞERLI HÂLİ
Kolloidal gümüş hiçbir katkı maddesi içermez! 2010 senesinden beri sağlık bakanlığından onaylı en yüksek kalitede gümüş suyu üretmekteyiz. Gümüş suyu, cilt hücrelerinin iç ve dış etkilerden kaynaklanan kirletici maddelerinden kurtulmasına ve detoksifikasyon sürecini desteklemesine yardımcı olur. İçerisinde dış farktörlerden fazlasıyla etkilenen cildimizin bakımını sağlar. Gümüş çok eski tarihlerden beri hem değerli hem de şifalı bir maden olarak tanınır. Gümüşün antibiyotik etkileri her dönem için kabul edilmiştir. Bu nedenle eski çağlarda, gümüşten yapılan çatal ve bıçaklar kullanmak ya da gümüş kaplarda yemek yeyip gümüş kupalardan bir şeyler içmek önemli olmuştur.

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN İDEAL
Bebekler, çocuklar ve yetişkinler
Vücut ve yüz 

DAYNIKLILIK:
Prensip olarak, kolloidal gümüşün hiçbir zararı yoktur, çünkü gümüş suyunda hiç bir mikrop hayatta kalamaz. Lâkin etkisi, yavaş yavaş başlangıçtan itibaren azalır. Böylece, mümkün olduğu kadar taze olanını kullanmakta fayda vardır. Bakanlığın uygun gördüğü süre üretimden itibaren 1 yıldır. Ancak bizler stok yapmadığımızdan, ve ihtiyaç dahilinde sürekli üretimde olduğumuzdan ürünler genellikle yakın tarihlidir.

DEPOLAMA:
Üretilmiş gümüş çözeltiler öncelikle elektromanyetik alanlardan korunmalıdır. Bu yüzden buzdolabına veya hoparlör vb. veya bilgisayar gibi şeylerin yakınlarına, koymayın. Mobil iletişim, radar vb. Radyasyona karşı koruyun. Ayrıca, özellikle gün ışığına karşı koruma önemlidir, kısa süreli etkiler pek önemli değildir. Kolloidal gümüşün kahverengi cam şişelerde veya karton veya başka bir ışık koruması olan şeffaf cam şişelerde depolanması önemlidir. Kolloidal gümüşün makul derecede serin tutulması (10-30 santigrat) da eşit derecede önemlidir. İdeal bir mahzen olabilir, ancak genellikle oda sıcaklığında saklamak yeterlidir.

NOT:
Yasal nedenlerden ötürü bu ürünü yalnızca dış kullanım için sunuyoruz. Diğer kullanımlar için sorumluluk kabul etmiyoruz. Oral kullanım, tamamen kişinin kendi takdirine bağlı olarak ve kendi sorumluluğunda gerçekleşir. Ürün, kanıtlanmış bir gümüş temas alerjisi olan kişiler tarafından kullanılmamalıdır.                                    PYRAMED CENTER SÖZLÜK I İLETİŞİM I SİTE NOTLARI I YASAL BİLGİLER