SATIŞ NOKTALARI             


                                                                                                   


KOLLİDAL GÜMÜŞ

GÜMÜŞÜN EN SAF VE DEGERLI HÂLİ
Kolloidal gümüş hiçbir katkı maddesi içermez! 2010 senesinden beri en yüksek kalitede gümüş suyu üretmekteyiz. Gümüş suyu, cilt hücrelerinin iç ve dış etkilerden kaynaklanan kirletici maddelerinden kurtulmasına ve detoksifikasyon sürecini desteklemesine yardımcı olur. İçerisinde dış farktörlerden fazlasıyla etkilenen cildimizin bakımını sağlar.

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN İDEAL
Bebekler, çocuklar ve yetişkinler
Vücut ve yüz 

DAYNIKLILIK:
Prensip olarak, kolloidal gümüş zararlı olamaz çünkü gümüş suyunda hiç bir mikrop hayatta kalamaz. Lâkin etkisi, yavaş yavaş başlangıçtan itibaren azalır. Böylece, mümkün olduğu kadar taze olanını kullanmakta fayda vardır. Bakanlığın uygun gördüğü süre üretimden itibaren 1 yıldır. Ancak bizler stok yapmadığımızdan, ve ihtiyaç dahilinde sürekli üretimde olduğumuzdan ürünler genellikle yakın tarihlidir.

DEPOLAMA:
Üretilmiş gümüş çözeltiler öncelikle elektromanyetik alanlardan korunmalıdır. Bu yüzden buzdolabına veya hoparlör veya bilgisayara, vb. koymayın. Mobil iletişim, radar vb. Radyasyona karşı koruyun. Ayrıca, özellikle gün ışığına karşı karşı koruma önemlidir, kısa süreli etkiler pek önemli değildir. Kolloidal gümüşün kahverengi cam şişelerde veya karton veya başka bir ışık koruması olan şeffaf cam şişelerde depolanması önemli değildir. Kolloidal gümüşün makul derecede serin tutulması da eşit derecede önemlidir. İdeal bir mahzen olabilir, ancak genellikle oda sıcaklığında (10-30 derece) saklamak yeterlidir.

NOT:
Yasal nedenlerden ötürü bu ürünü yalnızca dış kullanım için sunuyoruz. Diğer kullanımlar için sorumluluk kabul etmiyoruz. Oral kullanım, tamamen kişinin kendi takdirine bağlı olarak ve kendi sorumluluğunda gerçekleşir. Ürün, kanıtlanmış bir gümüş temas alerjisi olan kişiler tarafından kullanılmamalıdır.                                    PYRAMED CENTER SÖZLÜK I İLETİŞİM I SİTE NOTLARI I YASAL BİLGİLER