SATIŞ NOKTALARI             
LEKE BAKIM KREMİ

PİGMENTASYON LEKELERİ VE YAŞLILIK LEKELERİ İÇİN
Ciltte oluşan güneş lekeleri, sivilce izleri, hamilelik ve yaşlılık lekeleri, için üretilen yoğun bir nemlendirici. SİVA DERM LEKE BAKIM KREMİ içeriğindeki kollidial gümüş, nigella yağı, üzüm özleri ve muhteşem formülü cilt tonunu eşitleme ve cildi korumayı destekler. Bu sayede ciltte yeni lekeleri oluşumunu önlemeye yardımcı olurken, diğer taraftan cilt tonunu eşitlemeye, cildi pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasına destek olur. Birkaç hafta kullanımdan sonra cilt belirginleşir. Beyazlatma etkisi düzenli kullanımla görünür.

TÜM CİLTLER
Güneş, yaşlılık, hamilelik, sivilce lekeleri önleyici ve giderici
Cildin beslenmesinde önemli görevler üstlenir
Ciltte soyulma yapmaz
Yaz kış kullanıma uygundur

KULLANIM:
Cildin derinlemesine temizlenmesinden sonra akşam uygulanır. Cildinize ince bir tabaka halinde sürünüz. Etkili bir takviye olarak, SİVA DREM nemlendirici solüsyon temel olarak kullanabilirsiniz.

NOT:
Kullanım sırasında cilt yoğun UV ışınlarına (güneş, solaryum) maruz bırakılmamalıdır. Bu kaçınılmazsa, mümkün olan en yüksek güneş koruma faktörüne sahip bir güneş kremi kullanın. Leke Kremi içeriğinde insan sağlığına zarar verecek kimyasal maddeler bulunmaz. Sadece dış kullanım için uygundur. Çocuklar uzak tutunuz.                                   PYRAMED CENTER SÖZLÜK I İLETİŞİM I SİTE NOTLARI I YASAL BİLGİLER