SATIŞ NOKTALARI             


                                                                                                                                           


YÜZ KREMİ

GÜÇLÜ BİR NEM KAYNAĞI
Cildinizin uzun süreli nemlendirilmesine yardımcı olur. İnce ve taze dokusu cildi sonsuz rahatlığına kavuşturur ve yumuşaklık verir. Cildin gerginliğini gideren ürün, yağlı emülsiyon, nemlendirici ajanları ile el ve yüz bölgesini nemlendirir, canlandırır. Zararlı kimyasallar içermeyen ürün sayesinde cildin maksimum bakım kazanmasına imkan tanır.

KURU VE NEMSİZ CİLTLER
Besleyici ve nemlendirici gündüz bakımı
Olumsuz çevresel etkilere karşı korur

UYGULAMA:
El ve yüz kremi her yaş için uygundur. Cildi iyice temizledikten sonra sabahları uygulanır.

UYARI:
Sadece dış kullanım için uygundur. Göz ile teması halinde durulama yapılması gerekmektedir. Çocuklardan uzak tutunuz.


                                                                                                                                 


LEKE BAKIM KREMİ

PİGMENTASYON LEKELERİ VE YAŞLILIK LEKELERİ İÇİN
Ciltte oluşan güneş lekeleri, sivilce izleri, hamilelik ve yaşlılık lekeleri, için üretilen yoğun bir nemlendirici. SİVA DERM LEKE BAKIM KREMİ içeriğindeki kollidial gümüş, nigella yağı, üzüm özleri ve muhteşem formülü cilt tonunu eşitleme ve cildi korumayı destekler. Bu sayede ciltte yeni lekeleri oluşumunu önlemeye yardımcı olurken, diğer taraftan cilt tonunu eşitlemeye, cildi pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasına destek olur. Birkaç hafta kullanımdan sonra cilt belirginleşir. Beyazlatma etkisi düzenli kullanımla görünür.

TÜM CİLTLER
Güneş, yaşlılık, hamilelik, sivilce lekeleri önleyici ve giderici
Cildin beslenmesinde önemli görevler üstlenir
Ciltte soyulma yapmaz
Yaz kış kullanıma uygundur

KULLANIM:
Cildin derinlemesine temizlenmesinden sonra akşam uygulanır. Cildinize ince bir tabaka halinde sürünüz. Etkili bir takviye olarak, SİVA DREM nemlendirici solüsyon temel olarak kullanabilirsiniz.

NOT:
Kullanım sırasında cilt yoğun UV ışınlarına (güneş, solaryum) maruz bırakılmamalıdır. Bu kaçınılmazsa, mümkün olan en yüksek güneş koruma faktörüne sahip bir güneş kremi kullanın. Leke Kremi içeriğinde insan sağlığına zarar verecek kimyasal maddeler bulunmaz. Sadece dış kullanım için uygundur. Çocuklar uzak tutunuz.

SOS CİLT KREMİ

CİLT KUSURLARINA KARŞI
Hepimizin bildiği gibi, sağlıkla ışıldayan bir cilde sahip olmak için rutin ve özenli bir bakım yapmamız şart. SOS cilt kremimiz, hem rahatlatıcı hem de besleyici özelliklere sahiptir. Bu etki ayrıca deride aşırı bakteriyel büyümeyi önleyen kolloidal gümüş tarafından desteklenir. Sürdüğünüz anda cildiniz çok yumuşak ve nemlenmiş olur, ve daha da sağlıklı bir görünüme kavuşur. Pürüzsüzleştirici etki: Brassica Napus Seed Oil ile yaşlanma karşıtı etkinin yanısıra inatçı kusurları azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki kolloidal gümüş suyu sayesinde yatıştırıcı ve tahriş giderici özelliğe sahiptir.

HASSAS CİLTLER
Cilt üzerinde oluşan bakterileri önler
Cilt pürüzlerini gidermeye yardımcı olur.

KULLANIM:
Kremi uygulamadan önce cildinizi temizlemelisiniz. Etkili bir takviye olarak, SİVA DREM nemlendirici solüsyon temel olarak kullanabilirsiniz. Kremi ince tabakalar halinde çok fazla yaymadan ve sadece problemli bölgelere uygulayın. Göz çevresine, hassas cilde ve açık yaralara  sürülmemelidir.

NOT:
Göz ve ağız bölgesine temas etmemelidir, temas halinde bölgeyi bol su ile yıkamalısınız. Sadece dış kullanım için uygundur. Çocuklardan uzak tutunuz.

GÖZ ÇEVRESİ KREMİ

IŞILTILI GÖZLER İÇİN 
Yaşla birlikte cilt elastikiyetini ve esnekliğini kaybeder ve nem tutma yeteneği azalır. Özellikle etkilenen bölge göz çevresidir, çünkü yüz cildinin geri kalanından yaklaşık üç kat daha incedir. SİVA DERM göz kremi, göz çevresine maksimum düzeyde bakım sağlar. Göz çevresinin pürüzsüz, ışıltılı ve parlak olmasına imkan tanır. Bileşimindeki aktifler ile yumuşaklık ve nem kazandırır. 

TÜM CİLTLER 
Göz çevresine yoğun nemlendirme ve yaşlanma karşıtı bakım sağlar

KULLANIM: 
Sabah ve akşam temizlenmiş göz çevresine uygulanır. Ürünü nazik ve hafif bir hareketlerle masaj yapın. Aynı zamanda göz alti maske olarak kullanılabilir, özellikle gece boyunca biraz daha kalın bir şekilde uygulamanızı öneririz. 

NOT: 
Sadece dış kullanım için uygundur. Göz ile teması halinde durulama yapılması gerekmektedir. Çocuklardan uzak tutunuz.                                   PYRAMED CENTER SÖZLÜK I İLETİŞİM I SİTE NOTLARI I YASAL BİLGİLER